Nowa obsada Posterunku Policji

15 czerwca 2018 r. Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Maz. insp. Dariusz Lubański powołał nowego kierownika Posterunku Policji w Podkowie Leśnej. Nominację dostał st. asp. Artur Duszyński, funkcjonariusz z dwunastoletnim stażem, od początku pełniący służbę w Podkowie Leśnej.

Moje dotychczasowe doświadczenia w zakresie współpracy z Panem Duszyńskim są bardzo dobre, myślę że dalsze współdziałanie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców będzie jeszcze lepsze, szczególnie, że jest to policjant znający doskonale specyfikę Podkowy.

Tego samego dnia na stanowisko starszego dzielnicowego został mianowany sierż. szt. Kamil Oleksiak.

Nowy dzielnicowy będzie się zajmował terenem miasta położonym po północnej stronie torów. Dla przypomnienia drugim dzielnicowym jest st. asp. Jakub Ziółek, który pilnuje porządku po południowej stronie miasta.

Po wręczeniu rozkazów personalnych Komendant Powiatowy przedstawił całą obsadę posterunku, która została w pełni uzupełniona – obecnie jest to 5 osób. Poza wyżej przedstawionym panami, służbę na posterunku pełnią dwie policjantki st. asp. Marzena Majkowska i st. sierż. Alicja Barańska.

Panu Kierownikowi st.asp. Arturowi Duszyńskiemu gratuluję awansu, a wszystkim policjantom życzę dobrej współpracy z lokalnymi władzami i mieszkańcami Podkowy Leśnej.

Kontakty

Posterunek 22 758 91 10

Dzielnicowi:

sierż. szt. Kamil Oleksiak 600 997 673

st. asp. Jakub Ziółek 600 997 544

Dzielnicowi odbierają telefony w godzinach pełnienia czynności służbowych.

W sprawach pilnych całodobowo 112

 

Dodaj komentarz