Plan zagospodarowania terenu szkoły

Została opracowana koncepcja modernizacji zespołu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Szkół Samorządowych. Projekt przewiduje prace związane  z remontem i przebudową zespołu boisk i urządzeń sportowych: remont boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej, remont bieżni lekkoatletycznej wraz z przebudową rozbieżni do skoku w dal i budową zeskoczni, budowa nowych boisk o nawierzchni poliuretanowej (boisko do badmintona + boisko do tenisa stołowego + kort tenisowy / boisko do siatkówki), budowa skoczni do skoku wzwyż, budowa rzutni do pchnięcia kulą, aranżacja ‘ścieżki zdrowia’ do treningu biegów terenowych z elementami fitness, aranżację strefy gier plenerowych, instalację elementów małej architektury dla wzbogacenia programu zespołu, a także prace związane z pielęgnacją zieleni istniejącej oraz nowymi aranżacjami i nasadzeniami zieleni. Łączna powierzchnia planowana do rewaloryzacji to ok. 3 ha.  DSC_9806

Koncepcja została opracowana w oparciu o konsultacje ze środowiskiem szkolnym i zainteresowanymi osobami, a 12 kwietnia br. została przedstawiona na spotkaniu z mieszkańcami, w celu zebrania uwag.

0001

rys. Koncepcja modernizacji zespołu sportowo-rekreacyjnego przy Zespole Szkół Samorządowych. Kilknij w obrazek, aby powiększyć.

Dodaj komentarz