Salonik Obywatelski

Spotkania burmistrza z mieszkańcami.

salonik logoCzwartek 17 września 2015 godz.18.00-19.00

Miejsce: Galeria Wu-Cafe na stacji WKD Podkowa Główna

Zapraszam chętnych mieszkańców na cykl spotkań o charakterze mniej formalnym. Celem jest wymiana myśli, opinii i poglądów na tematy podkowiańskie. Przyjęta przeze mnie formuła jest propozycją dla osób, które w kameralnym gronie i swobodnej atmosferze chcą się dowiedzieć nowych rzeczy, poznać odpowiedzi na nurtujące pytania, ale także podyskutować o sprawach ważnych dla miasta.

Wznowienie Saloniku Obywatelskiego jest odpowiedzią na liczne prośby mieszkańców o kontynuację spotkań, które  miały miejsce jeszcze przed wyborami.

Przypominam, że w sprawach indywidualnych przyjmuję codziennie w godzinach pracy urzędu po wcześniejszym uzgodnieniu terminu, a w sprawach skarg i wniosków – w poniedziałki w godz. 12.00-18.00. Zapisy bezpośrednio w sekretariacie, telefonicznie 22 759 21 01 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej urzadmiasta@podkowalesna.pl

Mieszkańcy też mile widziani są na sesjach i komisjach Rady Miasta, gdzie jest miejsce na dyskusję z radnymi. Swoje dyżury radni mają w poniedziałki w godz. 17.00-18.00 w Urzędzie Miasta.

 

 

Dodaj komentarz