Brwinowska wyremontowana

Zakończono remont ulicy Brwinowskiej. Nowością są pomalowane pasy, których na tej ulicy nie było wcale. Praktycznie na całej długości poza skrzyżowaniami jest podwójna linia ciągła, co oznacza, że nie ma możliwości wyprzedzania zgodnie z przepisami. Policja została uczulona, by mieć baczenie na niesubordynowanych kierowców.
Przy przejściu dla pieszych został zamontowany aktywny pulsacyjny znak wraz z panelem solarnym, którego światło uruchamia się przy zbliżeniu się pieszego do przejścia oraz czerwone oznakowanie poziome, co ma znacznie poprawić bezpieczeństwo w okolicy pumptracka. Kolejne nowe oznakowanie zostało zamontowane przed przejazdem WKD – aktywny znak stop.
Prowadzimy rozmowy o wykonanie dodatkowego przejścia dla pieszych przy ul. Ogrodowej (na wysokości cmentarza), oświetlenie (lamp) na wysokości pumptracka oraz zastosowanie bardziej skutecznego odwodnienia.
Uważam, ze remont tej ulicy został przeprowadzony bardzo sprawnie, z uwzględnieniem zminimalizowania uciążliwości dla kierowców, za co Powiatowemu Zarządowi Dróg w Grodzisku Maz. należą się podziękowania.
fot.2
fot.3
fot.4
fot.5

Dodaj komentarz