Idźmy na wybory!

Przed nami wyjątkowe wybory prezydenckie. Są na tyle ważne, że uważam, że moją powinnością jest włączyć się w nie aktywnie. Dla mnie wybór jest oczywisty – Rafał Trzaskowski ✌️
Wybieram empatię, samodzielność, szczerość, wiarygodność, tolerancję, otwartość i bezinteresowność.
Wybieram Polskę dla każdego, a nie tylko dla swoich +.
Wybieram samorządowca oddanego sprawom mieszkańców. Rozumiejącego potrzeby wspólnot. Samorządowca, który gwarantuje, że decyzje w naszych miastach, miasteczkach i wsiach będą zapadały w naszym gronie z naszym udziałem, a nie w odległym zaciszu gabinetu jakiegoś prezesa.
Wybieram doświadczonego polityka, mającego kompetencje i umiejętności, człowieka, który wykształcenie i wiedzę wykorzystuje do budowania i łączenia, którego nie będę musiał się wstydzić, który odbuduje pozycję Polski na arenie międzynarodowej.
Rafała Trzaskowskiego, który nie składa pustych obietnic, który potrafi docenić działania swoich przeciwników.
Rafała Trzaskowskiego, który hołduje fundamentalnym wartościom, rodzinie, wolnej gospodarce, który gwarantuje, że aparat państwa nie będzie deptał najsłabszych i zapewni uczciwe reguły dla wszystkich.
Dlatego w niedzielę z czystym sumieniem i pełnym przekonaniem postawię krzyżyk przy Rafale Trzaskowskim. Współpracując z nim poznałem go na tyle, by wziąć odpowiedzialność za słowa, które do Was kieruję.
Zachęcam Was wszystkich do tego samego, zachęcam niezdecydowanych i wahających się.
W Polsce Rafała Trzaskowskiego jest miejsce dla nas wszystkich, w Polsce Rafała jest dla nas i naszych dzieci jutro.

Dodaj komentarz