Lech Wałęsa i Leszek Balcerowicz w Podkowie Leśnej

Mam  przyjemność zaprosić na wyjątkowe spotkanie autorskie z Lechem Wałęsą, Leszkiem Balcerowiczem i Katarzyną Kolendą-Zaleską. Fragmenty książki „Lech. Leszek. Wygrać wolność” odczytają wybitni aktorzy – Janusz Gajos i Jerzy Radziwiłłowicz.

Spotkanie odbędzie się 15 września 2019 r. o godzinie 16:00 na łące przed Pałacykiem Kasyno, ul. Lilpopa 18, Podkowa Leśna. WSTĘP WOLNY.

Spotkanie jest w plenerze. Liczba miejsc SIEDZĄCYCH ograniczona. W przypadku niesprzyjającej pogody zapraszam do budynku CKiIO, ul. Świerkowa 1.
Czym jest wolność dla Lecha Wałęsy i Leszka Balcerowicza? W jaki sposób ich działania i decyzje doprowadziły do przemian w Polsce? Jaką cenę zapłacili ich architekci? – to tylko niektóre z pytań, jakie padną podczas spotkania z autorami książki „Lech. Leszek. Wygrać wolność”, która jest zapisem rozmowy Katarzyny Kolendy-Zaleskiej z Lechem Wałęsą i Leszkiem Balcerowiczem.
Czy wolność jest nam dana raz na zawsze? – to pytanie również zostanie zadane tego wieczoru.

Organizatorem wydarzenia jest  Miasto Podkowa Leśna w partnerstwie z Fundacją FOR (Forum Obywatelskiego Rozwoju) oraz Instytutem Lecha Wałęsy.

Dodaj komentarz