Ulice: Cicha i Kwiatowa wybudowane

Zakończyły się prace budowlane ulicy Cichej i Kwiatowej. Ulice, o które stoczyłem bój ze starostwe powiatowym, a w przypadku ul. Kwiatowej sprawa skończyła się w sądzie wygraną Miasta Podkowa Leśna. Obie drogi były w fatalnym stanie, mieszkańcy wiele lat wnioskowali o ich zrobienie. Dzisiaj już nie tylko poprawił się komfort życia mieszkańców tam mieszkających, ale i wszystkim spacerowiczów. Z obu ulic licznie korzystają dzieci jeżdżące na rolkach, idealnie równa nawierzchnia sprzyja tej aktywności.

Ulica Cicha od Bukowej do lasu –odcinek wybudowany ma długość 426,70m.  Ciąg pieszo-jezdny o szerokości 5m z wybudowanymi spowolnieniami w postaci dwóch progów i azyli bezpieczeństwa oraz nawierzchnią asfaltową. Koszt budowy 849.523 zł

Ulica Kwiatowa (od Parkowej do Paproci) – Nawierzchnia ulicy o dł. 520mb i szer. 4,50m została wykonana w asfalcie, zjady na posesje z kostki, dwa wyniesione skrzyżowanie z ulicą Storczyków i Konwalii są równorzędne. Wybudowano też spowolnienia w postaci azylu bezpieczeństwa – zwężenia. Koszt budowy 900.000zł.

fot. w nagłówku -ul. Kwiatowa

Dodaj komentarz