Dodatkowe oświetlenie

  • Na terenie młodzieżowej strefy aktywności  przy ul. Świerkowej zostały dobudowane trzy lampy oświetlające teren. Dzięki temu dotychczas zacieniony teren zyskał na jakości – po zmroku można bezpiecznie korzystać z urządzeń, a także miejsce już mniej zachęca do przesiadywania tam osób korzystających z używek.

 

  • Na terenie Parku Matki i Dziecka usytuowanym przy ul. Akacjowej na tyłach Urzędu Miasta zostało zamontowanych siedem lamp z żarówkami led, które zostały przeniesione z terenu Pałacyku na ulicy Lilpopa. Zamontowane lampy dają dużo więcej światła niż dotychczasowe, jak również są oszczędne.

  • Zostały podjęte działania mające na celu redukcje kosztów oświetlenia ulicznego. W wyniku tych działań została zmniejszona ilość punktów sterujących oświetleniem nocnym (SON), działanie to zredukuje wysokość opłat i ma na celu porządkowanie sieci elektrycznej oświetleniowej.
  • Trwają prace przy budowie nowego oświetlenia na ulicy Iwaszkiewicza. Nowe oświetlenie wykonane zostanie po stronie północnej, ze stylizowanych słupów i opraw typu „pastorał”.

Dodaj komentarz