Iluminacje świąteczne rozbłysły!

Dekoracje świąteczne wielu miast  zachwycają mieszkańców i turystów od lat. Podkowa Leśna dotychczas była dość skromnie udekorowana „rzuconymi” lampkami na drzewach. Pomimo próby „reanimowania” światełek na niewiele to się zdało, kable są poprzerywane i rzadko gdzie udało je się zapalić. Darząc je dużym sentymentem spróbujemy z nimi jeszcze coś zrobić.  Dlatego znajdując oszczędności w budżecie w tym roku po raz pierwszy pokuszono się o zamówienie dekoracji z prawdziwego zdarzenia. W sobotę 2 grudnia uroczyście rozbłysły przygotowane iluminacje świąteczne.

Do pięknie udekorowanej światełkami choinki doszły dekoracje na słupach oświetleniowych oraz imponujących rozmiarów świetlny paw.

Wolnostojący  sześciometrowy królewski ptak wzbudza ogromne zainteresowanie mieszkańców i przyjezdnych, którzy robią zdjęcia.

Na „odpalenie” dekoracji przyszło bardzo dużo osób, uroczystość uświetnił występ aktorki teatralnej i filmowej Laury Łącz, dzieci mogły wziąć udział w konkursach z nagrodami i poczęstować się słodyczami roznoszonymi przez Mikołaje.

Ozdobami będzie można cieszyć się do 2 lutego.

Dodaj komentarz