Turniej piłki nożnej PTO

Podczas Dnia Sportu 30.08.15r. w Milanówku odbył się turniej piłki nożnej Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów. Odbyły się trzy mecze w konfiguracji: Podkowa Leśna – Milanówek, Podkowa Leśna –Brwinów i Milanówek Brwinów. Dzięki odzewowi mieszkańców Podkowy na mój apel udało się zebrać drużynę. Skład zespołu: Artur Tusiński- burmistrz i zarazem bramkarz,

DSC_7049wOlga Jarco – radna i jedyna kobieta, Tomasz Gawin, Jacek Jakóbik, Mariusz Pietrzak, Krzysztof Sułkowski, Adam Krupa, Mariusz Łabiński, Przemysław Kwiatkowski, Jacek Matłacz, Tomasz Pietrzak i mój syn Franek Tusiński.

DSC_7135Dziękuję mieszkańcom za udział w meczu i godne reprezentowanie Podkowy. Walka była bardzo zacięta i tak Podkowa pokonała Milanówek 7:3, natomiast z Brwinowem zremisowaliśmy 2:2. Żadnego meczu nie przegraliśmy, co wydaje się ogromnym sukcesem , biorąc pod uwagę dość przypadkowy skład drużyny, który ostatecznie ukształtował się tuż przed meczem. Ostatecznie w klasyfikacji końcowej zajęliśmy II miejsce przegrywając ilością bramek (1) z Brwinowem. Brwinów pokonał Milanówek 6:0 (1 karny), strzelając ostatnią- decydującą bramkę w ostatniej sekundzie meczu. Mecze miały charakter towarzyski. Kapitanem swoich drużyn byli burmistrzowie z Podkowy i Milanówka oraz vice burmistrz Brwinowa. Zabawa odbyła się w świetnej atmosferze sąsiedzkiej integracji. Bardzo dziękuję mieszkańcom, współpracownikom i koleżance radnej, którzy reprezentowali barwy Podkowy, za ogromne zaangażowanie. Gratuluję wszystkim zawodnikom. DSC_7153zm wŚwietna inicjatywa p. burmistrz Milanówka Wiesławy Kwiatkowskiej. Mam nadzieję do zobaczenia za rok.

 

Dodaj komentarz