„Szybki internet” już śmiga

Od początku roku trwają bardzo intensywne prace wykonawców i projektantów dotyczące budowy sieci i przyłączy światłowodowych do naszych domów.  W ramach programu, Orange doprowadza światłowód do wskazanego przez mieszkańca miejsca w domu. Usługa jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNA i nie wiąże się z jakimikolwiek zobowiązaniami po stronie mieszkańca.

Do połowy kwietnia zostało podłączonych do sieci światłowodowej 111 podkowiańskich domów, do końca maja ma być podłączone kolejne 260 gospodarstw domowych. A później kolejne. Do sieci światłowodowej, do końca lipca br. zostaną podłączone także wszystkie podkowiańskie szkoły, w terminie późniejszym wszystkie podkowiańskie budynki publiczne: przychodnie, CKiIO, biblioteka, Urząd Miasta, pompownie, kamery monitoringu i stacje uzdatniania wody. W perspektywie czasu ta inwestycja przyniesie miastu wymierne oszczędności, poprawi bezpieczeństwo i stabilność przesyłania danych, jak również otworzy nowe możliwości rozwoju.

Mapa inwestycji -kliknij aby powiększyć

Dzięki uprzejmości Orange, osoby zainteresowane mogą składać jeszcze deklaracje. Dotychczas zostało zgłoszonych ok. 50%  domów.

Wypełnioną deklarację należy przekazać: 

  • przesyłając skan lub zdjęcie wypełnionej deklaracji na adres: cyfrowapodkowalesna@orange.com
  • wrzucając deklarację do urn stojących w punkcie informacyjnym Urzędu Miasta

W każdej chwili można zadzwonić na dedykowaną infolinię 800 606 606 i przekazać swoje zgłoszenie telefonicznie.

Dodaj komentarz