V Podkowiańska Dycha

Jak ten czas leci,  to już piąta edycja Podkowiańskiej Dychy. Jak będzie tym razem?  Przekonamy się już w niedzielę 28 maja 2017r.

Jedno jest pewne. Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe jak co roku, dołoży wszelkich starań, aby Dycha była wielkim świętem biegania i zdrowego trybu życia. Podkowa Leśna będzie tego dnia tętniła dobrą energią.

Oprócz biegu głównego na 10 km, zostały przygotowane cieszące się dużym powodzeniem biegi dla dzieci na 400 i 800 m. Wszystkich, którzy nie mają jeszcze śmiałości zmierzyć się z dystansem 10 km zapraszamy na Bieg Bez Barier na dystansie 3 km. W tym roku, podobnie do poprzedniego również w programie jest rywalizacja Nordic Walking. Na biegaczy czeka urozmaicona leśno-miejska trasa.  W podkowiańskim parku miejskim przy stawie powstanie Miasteczko Biegowe z wieloma atrakcjami.

DSC_0457zm

Opłata startowa pakietu wynosi 39 zł. W momencie zapisywania się do zawodów jest możliwość skorzystania z opcji zamówienia koszulki startowej. W tegorocznej edycji Dychy będzie to techniczna koszulka biegowa Performance w atrakcyjnej cenie 29 zł.

Zapisy do biegów trwają.  O tym i o wszystkich ważnych sprawach związanych z biegiem można przeczytać na stronie: www.ptb-podkowa.pl.

Dodaj komentarz