Koniec remontu Jeleniej

Remont ulicy Jeleniej dobiegł końca, a co najważniejsze prace zostały wykonane w  terminie, zgodnie z umową do 9 września. Ulica była budowana na odcinku pomiędzy ulicą Króliczą i ulicą Wiewiórek.

DSCN0125Więcej o technologii w moim poprzednim artykule tutaj /remont-jeleniej/ Ulica dość skomplikowana w budowie ze względu na trudne parametry techniczne i w związku z tym problemy z systemem skutecznego odwodnienia posesji, które zapewniłoby jak najszybsze i możliwie szybkie odprowadzenie wód. W czasie budowy wystąpiły też niespodzianki związane z zerwaniem kabli, które okazały się niezainwentaryzowane na mapach sieci uzbrojenia podziemnego. Wstrzymało to na krótki okres prace na budowie, ale jak się okazało nie przeszkodziło to w wykonaniu remontu na czas.

DSCN0121Pozostały jeszcze drobne poprawki, prace porządkowe, malowanie pasów zalecanych dla rowerzystów i wymiana uszkodzonego słupa.  Mam nadzieję, że mieszkańcy, którzy przez wiele lat dopominali się o wymianę nawierzchni tej ulicy będą mieli powody do zadowolenia.

IMG_0005fot. ostatnie rozmowy przed asfaltowaniem z kierownikiem budowy

centralny rejestr umów, wraz z datą udzielenia zamówienia i terminem wykonania http://bip.podkowalesna.pl

Dodaj komentarz